Karşıyaka Ev Temizlik Firması

Karşıyaka Ev Temizlik Firması

Ev Temizliği şirketi Egem Temizleme

Egem Temizleme  Günümüz aile yapısında eşlerin her ikisinin de çalışmak zorunda olması sebebiyle ev işlerinde aksamalar yaşanmakta ve ev temizliği konusunda güvenilir kişilerden hizmet alma ihtiyacımız doğmaktadır. Çoğu zamansa hem evimizi emanet edebileceğimiz güvenilir bir personel bulabilmek, hem de içimize sinecek paramızın karşılığını alabileceğimiz kalitede temizlik yaptırabilmek mümkün olmamaktadır.

İzmirde Temizlik servisi ekibimiz sizlerle güvene dayalı ve uzun soluklu iş birliğinde bulunabilmek ilkesiyle uyum içerisinde çalışabilmeyi hedeflemektedir. Çünkü bizim en büyük reklam aracımız sizlerin referanslarıdır.

Karşıyaka Ev Temizlik Firması

Ev temizliği; dayalı döşeli ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası boş daire temizliği ve boş daire temizliği gibi gruplara ayrılmaktadır. Ekspertiz yapılarak ilk önce temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri, ekipmanı ve ekip sağlanır.

Mutfak temizliğinde,

isteğe bağlı olarak dolapların içi boşaltılıp temizlenir, tüm beyaz eşyaların temizliği gerçekleştirilir; lavabo, tezgah, duvarlar ve yerler silinir. Dolap İçlerinde Bulunan Bulaşık ve Tabak Çanak tarzı eşyaların Temizliği tarafımızdan Yapılmamakda ! 

Karşıyaka Ev Temizlik Firması  ; Banyo ve tuvalet temizliğinde,

Küvet, duşakabin, lavabo, klozet gibi alanlar mikropların en çok yerleştikleri ve hijyen sağlayabilmek için özel kimyevi malzemelerle  temizlediğimiz ve hijyen sağladığımız alanlardır. Sizlerin ev temizliğinde hayli vaktinizi alan kireç lekeleri temizlenir, fayanslar ve derz araları olabildiğince temiz görünümüne kavuşturulur.

Karşıyaka Ev Temizlik Firması ; Cam temizliğinde,

  pvc ahşap metal alaminyum çerceveler en uygun temizlik malzemesi ile temizlenir iken pencere mermerleri, iç ve dış cam temizliği İzmir Egem Temizlemenin  profesyonel elemanları tarafından detaylı olarak yapılmaktadır.

Karşıyaka Ev Temizlik Firması ; Balkon temizliğinde;

İzmir Egem Temizlik Şirketi Balkon Korkuluklarından zemin e kadar detay olarak gerek zeminde oluşsan kireç atıkları gerekse boya veya inşaat atıkları var ise katlanır camları balkon camları uzman egem temizlik izmir personelleri tarafından en iyi malzeme ile datylı temizliği yapılıp gerekli yerlerin temizliğine başlanır .

Karşıyaka Ev Temizlik Firması

Evinizi bize teslim ettikten sonra işinize güvenle gidebilirsiniz. izmir Karşıyaka Egem temizlik şirketleriçalışanları firma bünyesinde SGK ve tüm yasal hakları olan ve sizin bi şirket ile çalışmanızda size güven verebilecek personellerdir  Tüm personelimiz ev temizliğinde sizlerin evinize gösterdiğiniz hassasiyeti karşılayacak şekilde eğitim almış ve elektronik, farklı yüzeyleriniz ve kırılacak eşyalarınızın temizliğini özel tekniklerle ve kimyevi malzemelerle gerçekleştirmektedir.

Gün sonunda evinizde yapılan temizlik ekibimizde görev alan birim sorumlusu tarafından denetlenmekte ve varsa eksikleri konusunda uyarılarak eksikliklerin giderilmesi sağlanmaktadır.

Evinizin temizliğinde sizin kadar titiz, kendi evimiz kadar güvenle hizmetinizdeyiz. Karşıyaka Ev Temizlik Firması 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir