İzmirde Komple Ev Temizliği

İzmirde Komple Ev Temizliği

Tel : 0 232 362 01 00 

Gsm  : 0 532 513 10 99 

İzmir Egem Temizlik,İzmirde Komple Ev Temizliği, İzmir Temizlik Firmaları, Ev temizliği hizmetinde esas olan müşteriyle, hizmet veren temizlik hizmetleri içinde firmanın uyumudur. Ev temizliği yaptıran Ev  sahibinin kullandığı mobilyaları, Ev Temizleme hizmeti ve hijyen ihtiyacı ile bizim profesyonel birikimimiz ile birleşmektedir. İzmirde Komple Ev Temizliği

ev-temizligi
İzmir Ev temizliği , izmir döşeli ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği karşıyaka , Bostanlı inşaat sonrası boş daire temizliği ve boş daire temizliği şirketi ,firması gibi Ekip sayısına göre Farklı gruplara ayrılmaktadır.

Karşıyakada Döşeli ev Temizliği (Kullanılan Ev Temizliği)

Temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik malzemeleri ve ekip sağlanır . Mutfak Dolabı , banyo (wc), tuvalet, oda lar, salon, balkon, yerler, camlar, duvarlar, Kullanılan eşyalar  yani evin bütün kısımları gözden geçirilir.

İzmirde Mutfak temizliğinde .  isteğe bağlı olarak dolapların içi boşaltılıp her bir ürün yerleri değiştirilerek Dolap içi isteğe göre temizlenir. Buzdolabı gibi temizliği zor olan beyaz eşyaların ve tüm beyaz eşyaların temizliği gerçekleştirilir (dışyüzeyleri). Lavabo, evye, tezgah temizlenir.izmirde evlerinizde temizlikçibayan personeller ile kusursuz temizlik  Duvarlar isteğe göre temizlenir yerler gerekli kimyasal veya makina ile silinir.

Alsancak Banyo ve tuvalet temizliğinde, tüm alan dezenfekte edilir. Küvet (camlı,pvc) duşakabin, lavabo, klozet gibi mikrop barındırma olasılığı yüksek yerler hijyen ve dezenfeksiyonu yapıldıkdan sonra özenle temizlenir. Zamanla  sararan banyo aksanları TSE Belgeli detarjan ürünleri ile beyazlatılır. İzmirdeki eve temizlikçi Fayanslar ilk günkü tertemiz  görünümüne kavuşturulur İzmir ev temizliği şirketi , Kalan banyo aksanları hiçbir mikrop kalmayacak şekilde Dezenfekte edilir hijyene kavuşturulur.

ev-temizligi-4

Bornova Cam temizliğinde , cam pencere (pimapen) mermerleri, iç ve dış cam temizliği profesyonel elemanlarımız tarafından Profesyonel kimyasal ve aletlerimiz ile güvenle temizlenir.

izmir Balkon temizliğinde, yer ve korkuluklar toz olan duvarların temizliği panjur ve ya katlanır camlarınızn özenle temizlenir.

1 yorum

  1. Öyle Bi ev temizliği hizmeti olamaz evimn kirliliği beni huzun duvarı ile aynı sevıye ye getirmişti geceleri uykum kacıyordu bilmediğim bi temizlik firması ile çalışmak korkusu içimi sarmiştı ki internet de izmir ev temizliği şirketi ararken Egem temizliğe rastladım 0232 362 01 00 numaralı Telefonlarından Ulaştım teefona cevap veren Bayan Gayet Olumlu ve Güler ses tonu ile evimde yapılacak genel temizlik hizmeti için evimin 150 m2 oldugunu anlatınca iki personel ile evimin pırıl pırıl temizliği yapılacak dediğimde ;şüpheniz olmasın Personneler iş bitimi teslim ederler her hangi bi problem kalmaz ; diyerek anlaştık ve belırledıgımız 01,05,2016 tarihinde iki bayan personelleri evime geldı guven duyduğum ıkı bayan a evimi bırakıp işime gittim ve akşam uzeri saat 4 civaraı evime gittiğimde evim tanınmaz halde mukkemmel şekilde parlıyor kokusu değişmişdi içimdeki huzun duvarı yuzumun burukluğu gittive bi tebessum ile gulumseme aldı yuzumu izmir ev temizlik şirketi ne çok teşekkurlerimi sunarım tavsiyemdir Egem temizlik izmirde 1 numara 🙂 🙂 🙂

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir