İzmir Temizlik Şirketi

İzmir Temizlik Şirketi  :  0 232 362 01 00 
İzmir Temizlik Şirketi olarak evlerimizin temiz ve hijyenik olmasının, sağlıklı yasayabilmek için en önemli unsur olduğunu,  siz müşterilerimize, dünyaca bilinen ürünlerimiz, ekipmanlarımızla ve işinde uzman ekibimizle temizlik hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.
İzmir’de temizlik adına kurulan İzmir Temizlik Şirketi olan Egem Temizlik Hizmetleri;
●Ev temizliği
●Ofis temizliği
●inşaat sonrası temizliği
●Villa temizliği
●Yangın Sonrası temizliği
●Su baskını temizliği
●Yazlık temizliği
●Halı&koltuk temizliği
●Fabrika temizliği
Ve bunun yanında temizlik alanında tüm beklentilerinizi karşılamaktadır….
İzmir Temizlik Şirketi olarak temizliğinizi 1 gün içinde bitirmekte ve kullanılan tüm ürünlerimiz firmamız tarafından karşılanmaktadır..
Tek yapmanız gereken bizi arayıp adresinizi vermeniz yeterli olacaktır. İstediğiniz temizlik hizmetine göre profesyonel ekibimiz belirtilen saatte kapınıza olacaktır.
izmir temizlik sirketi

izmir temizlik şirketi

İzmir Temizlik Hizmetleri arasında Karşıyaka temizlik, Mavişehir temizlik, Çiğli temizlik,  Bayraklı temizlik, Balçova temizlik, Narlıdere temizlik, Bornova temizlik, Çeşme temizlik, Alaçatı temizlik, Kuşadası temizlik, Foça temizlik, Aliağa temizlik, şirketleri arasında almış olduğumuz  iso 9001 2000 belgemiz farkımızı sunmaktadır. izmir  temizlik şirketi 
İzmir Temizlik Şirketi olan Egem Temizlik Hizmetleri  ev temizliğinde eşyalarınıza da tıpkı size olduğu gibi değer verir.
Banyo temizliğinde; lavabo klozet küvet duşakabin gibi mikrop barındıran yerleri özel ürünlerimizle hijyenik hale getiriyoruz..
Ev temizliğinde tüm eşyalarınızı detaylı ve özenle zarar vermeden temizliyor ilk günkü görünümüne getiriyoruz…
Evde çocuğunuz varsa ve yerde oynamayı çok seviyorsa İzmir Temizlik Şirketi olarak sizi önemsiyoruz ve halı koltuk temizliğinin önemini belirtiyoruz..
temizlik sirketi izmir
İzmir Temizlik Şirketi olarak halı ve koltuklarınızın dokusuna göre uygun ürünlerimizle, öncesinde silim yapılarak profesyonel makine ile vakumlama yoluyla temizliğinizi gerçekleştiriyoruz..
İzmir Temizlik Hizmetleri olarak; Karşıyaka ,Bornova ,Bayraklı, Bahçelievler, Narlıdere, Nergis, Demirköprü, Şemikler, Mavişehir, Yamanlar, Dedebaşı , Şirinyer, Buca, Güzelbahçe, Güzelyalı, Hatay, Karşıyaka, Bostanlı, Alsancak, Bornova, Balçova gibi İzmir’in tüm semtlerine su baskını ve  yangın  sonrası olmakla birlikte en zor gününüzde yanınızda olup 7/24 temizlik hizmeti vermekteyiz…
İzmir Temizlik Şirketi olarak temizlik ihtiyaçlarınızda nerde hangi ürünün kullanılacağı konusunda ekibimiz uzman kisiler tarafından bilgilendirilmekte ve dolayısıyla mermer temizliği granit temizliği fayans temizliği parke temizliği ve tüm zeminlerde kimyasina zarar vermeden kusursuz şekilde temizliginizi gerçekleştirir…
İzmir Temizlik Şirketi olan Egem Temizlik Hizmetleri sizi ve sağlığınızı düşünür. Detaylı hijyenik ve profesyonel bir temizlik istiyorsanız evet doğru yerdesiniz…..
Tel  0232 362 01 00 
Gsm  0 544 544 18 04 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.