İzmir Ev Temizliği

ev-temizliği

Hemen Arayın? : 0 232 362 01 00

 

İzmir Ev Temizliği firmaları arasında, İzmir Temizlik Şirketi olarak firmamız, evlerimizin temiz ve hijyenik olmasının, sağlıklı yaşayabilmek için en önemli unsur olduğunun bilincinde olarak, siz müşterilerimize dünyaca bilinen ürünlerimiz, ekipmanlarımızla ve işinde uzman ekibimizle, en kaliteli ve profesyonel temizlik hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.
İzmir’de temizlik adına kurulan İzmir Temizlik Firması olan Egem Temizlik Hizmetleri;

● Ev temizliği
● Ofis temizliği
● inşaat sonrası temizliği
● Villa temizliği
● Yangın Sonrası temizliği
● Su baskını temizliği
● Yazlık temizliği
● Halı ve koltuk temizliği
● Fabrika temizliği

Ve bunun yanında bir temizlik şirketi olarak, temizlik alanındaki tüm beklentilerinizi karşılamaktadır….

İzmir Temizlik Firması olarak temizliğinizi 1 gün içinde bitirilmekte ve kullanılan tüm ürünlerimiz firmamız tarafından karşılanmaktadır..
Tek yapmanız gereken,  bizi arayıp adresinizi vermenizdir. İstediğiniz temizlik hizmetine göre profesyonel ekibimiz belirtilen saatte kapınıza olacaktır.

İzmir temizlik şirketi

İzmir Temizlik Hizmetleri arasında Karşıyaka Temizlik, Mavişehir Temizlik, Çiğli Temizlik, Bayraklı Temizlik, Balçova Temizlik, Narlıdere Temizlik, Bornova Temizlik, Buca Temizlik, Çeşme Temizlik, Alaçatı Temizlik, Kuşadası Temizlik, Foça Temizlik, Aliağa Temizlik şirketleri arasında, almış olduğumuz iso 9001 2000 belgemiz farkımızı ortaya koymaktadır.
İzmir Temizlik Şirketi olan Egem Temizlik Hizmetleri ev temizliğinde eşyalarınıza da tıpkı size olduğu gibi değer verir.
Banyo temizliğinde; lavabo, klozet, küvet, duşakabin gibi mikrop barındıran yerleri özel ürünlerimizle hijyenik hale getiriyoruz..
Ev temizliğinde tüm eşyalarınızı detaylı ve özenle zarar vermeden temizliyor ve ilk günkü görünümüne getiriyoruz…
Evde çocuğunuz varsa ve yerde oynamayı çok seviyorsa, İzmir Ev Temizlik Şirketi olarak sizi önemsiyoruz ve halı koltuk temizliğinin önemini belirtiyoruz..

TEMİZLİK FİRMASI

İzmir Temizlik Hizmetleri olarak; Karşıyaka ,Bornova ,Bayraklı, Bahçelievler, Narlıdere, Nergis, Demirköprü, Şemikler, Mavişehir, Yamanlar, Dedebaşı , Şirinyer, Buca, Güzelbahçe, Güzelyalı, Hatay, Yeşilyurt, Bozyaka, Karabağlar, Bostanlı, Alsancak, Bornova, Balçova gibi İzmir’in tüm semtlerine su baskını ve  yangın  sonrası olmakla birlikte en zor gününüzde yanınızda olup 7/24 temizlik hizmeti vermekteyiz…