İzmir Depo Temizliği

İzmir depo temizliği
İzmir depo temizliği

Temizlik firmalari iş yerleri, ofisler, hastaneler, bürolar, okullar, evler gibi hemen hemen yaşam alanı sayılabilecek her alan için temizlik hizmeti vermektedirler. Bu hizmetler içerisinde ki en zor ve en gerekli olanlardan birisi de depo temizliğidir. İzmir depo temizliği alanında uzman, depolarınız için düzen ve hijyen saplayabilecek en önemli hizmetlerden birini vermektedir. Depolar her daim çok fazla kullanılmayan, atıl durumdaki eşyalarla doludur. Çok fazla girilip çıkılmadığı ve daimi olarak yaşam alanının bir parçası olarak görülmediği için temizliği, düzenlemesi ve toparlanması her zaman en sona bırakılır. Bu durum da genellikle toz ve kir gibi hijyen düşmanı unsurlara meydan bırakır.

Uzun yıllardır bölgemizde hizmet vermekte olan İzmir depo temizliği firmamız, kısa zamanda sektörün öncü firması konumuna yükselmiştir. Müşteri memnuniyeti firmamız için bir numaralı hedeftir. Kurulduğumuz günden bugüne, sunduğumuz hizmetin kalitesini sürekli olarak artırmak değişmez hedefimizdir. Sunduğumuz her hizmette dünya ve ülke çapında kalitesini ispatlamış markaların ürünlerini tercih etmekteyiz. Profesyonel ve işinin uzmanı kadromuzla sizlere de hizmet vermekten onur duyarız. 


Su Deposu Temizliği

Su deposu temizliği, depo temizliği alanındaki en hassas temizliktir. Çünkü yapılacak temizlik sonrası depoda saklanacak ürün sudur ve suyun kalitesi, temizliği, sağlığımızı direkt etkileyecek çok önemli bir unsuru olmaktadır. İzmir depo temizliği firmamızda, su deposu temizliğine başlanmadan önce görevli personelimiz sadece su deposu temizliğinde kullanılan steril beyaz çizmeler ve tek kullanımlık steril tulumlar giyerler. Su deposunun iç kısmına girerek, dip kısımda kalan çamur, kil ve benzeri tortu, depo iç alanındaki suyun tahliyesinden sonra temizlenir.Su tahliyesi su motoru pompası ile gerçekleştirilir.

Boşaltım işleminden sonra herhangi bir tadilat işlemi gerekip gerekmediğinin kontrolü yapılır. Gerekli ise tadilat işlemleri gerçekleştirilir. Ardından zemin ve duvarlara 180 bar basınca sahip tazyikli yıkama makineleri ile su verilerek yıkanır. Bu işlem kesin sonuç alana kadar birkaç kez tekrarlanır. Tüm yıkama işlemlerinden sonra ise, deponun dezenfeksiyonu sağlanarak depo hazır hale getirilir ve su dolumuna başlanır. İzmir depo temizliği firması tarafından kullanılan tüm dezenfeksyon ürünleri Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve dünya çapında uygunluğu tasdikli ürünlerdir. Daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir